Svadby v exteriéri Svadobné autá

Svadba v zaujímavom vonkajšom prostredí môže byť úplne úžasná. Prežiť svadobný obrad v altánku a svadobnú slávnosť mať v krásnej záhrade alebo v parku s dotykom prírody má svoje čaro. Svadba v prírode je dobrým riešením v teplých mesiacoch, teda v máji, júni, júli, auguste a septembri. Zorganizovať svadbu nie je jednoduché, ale zorganizovať svadbu v prírode , na lúke, na vidieku, v stane, pri jazere, pri zámku a kaštieli je tou najlepšou voľbou pre všetkých , ktorí milujú vôňu prírody a ocenia jej krásy.
Pri vychádzaní z kostola, alebo radnice bude na vás hrdo čakať nablýskaný svadobný veterán a štýlový šofér , moderný automobil Jetta, alebo limuzína aby vás mohli vyzdvihnúť priamo tam kde chcete. Je už na vás – mladomanželoch, ktoré autíčko si vyberiete.
Veterány sú obľúbené aj u svadobných fotografov. Limuzíny dovezú nevestu s družičkami komfortne vo svojich róbach a moderná Jetta je noblessa moderného interiérového dizajnu krémovej farby s elegantnou bronzovo zlatou farbou samotnej karosérie.

Date

12. augusta 2015

Category

SVADBY V EXTERIÉRI, SVADOBNÁ PONUKA

Tags
Svadobné autá
Facebook
Facebook