Referencie

LUBICA ♥ BEN SMETHURS / Angicko /

Naša svadba a Sandy Creative

Už hneď od začiatku som vedela že moje nápady a moja dlho naplánovaná farebná paleta, ktorá bola personálne ušitá na mieru mojej svadby bude v správnych rukách ,keď som sa stretla s Ivetkou zo SANDY creative . Od mojich uháčkovaných Wedding favour taštičiek či nezábudiek v mojej svadobnej kytici . S Ivetkou sme sa stretli v hoteli Bankov , rada si vypočula všetky moje požiadavky a nápady – aktívne sa zapájala  do komunikácie a nápadov, keď som si nebola istá a nevedela sa rozhodnúť aký štýl servítok vybrať …
Proste bola super a stále  bola na druhej strane keď som jej napísala otázku či o 8 ráno alebo o 21:00 večer ….
Naša svadba vyzerala úžasne nielen kvôli mojim nápadom a mojej húževnatosti o to , aby všetko bolo premyslené na 150% ! Ale hlavne tiež preto, že SANDY Creative a Ivetka sa postarali o to, aby to vyzeralo úžasne a aby výsledná kvetinová výzdoba stolov, stoličiek ,priestorov hotela a vonkajšej záhrady boli podľa mojich predstáv, ale taktiež  v cene finančného limitu aký sme si udali .
Aj keď nám trošku popršalo každý mal super čas a každý obdivoval našu výzdobu . Menovky a názvy stolov som vyrobila ja s mojou družičkou a taktiež náš sedací poriadok .Som rada , že farebne sa Ivetka snažila zladiť s našimi farbami aj v tomto smere , či už kvetmi a samozrejme krásnou svadobnou kyticou, pierkami pre hostí a ženícha. Nič nebol problém !
Odporúčam ju na 100% .Je milá , profesionálna a pracuje veľmi seriózne za úspech svojej SANDY Creative firmy.
Prajem jej len naj úspech a už teraz sa teším keď sa stretneme na káve v Košiciach ,keď prídem na návštevu na Slovensko v decembri 2017 🙂

 

VERONIKA ♥ DODO

Prvýkrát som sa o Sandy Creative dozvedela od kamarátky, ktorej robili výzdobu. Výzdoba bola krásna a taktiež si pochvaľovala komunikáciu s tímom. Tak som sa rozhodla, že ich oslovím aj ja. Už pri prvom stretnutí som vedela, že som si vybrala správne. Hneď sme mali predstavu o výzdobe, vedeli poradiť a nevynechali ani jeden detail výzdoby. Veľmi zodpovedný a profesionálny prístup. Výzdoba bola nádherná, presne taká akú som si predstavovala, vlastne ešte krajšia, lebo bola doplnená o detaily, ktoré by mňa samotnú nenapadli. Okrem výzdoby sme si cez Sandy Creative riešili aj pozvánky, menovky a číslovanie stolov. Pozvánky boli taktiež krásne, zladené s výzdobou. Nápaditosť dizajnérky skrášlila sálu aj zasadacím poriadkom písaným na zrkadle, ktoré bolo pri vstupe do sály. Sandy Creative môžem len odporučiť.

MONIČKA ♥ JANKO

V prvom rade veľmi milý a ľudský prístup, veľmi rýchla a jednoduchá komunikácia majlom, telefónom aj stretnutia osobne. Vždy sme sa dohadovali na všetkom spoločne a spoločnosť Sandy creative sa nás so snúbencom stále pýtala na náš názor.

Veľmi pekné svadobné oznámenia – jednoduché, jesenné a za skvelú cenu, najkrajšia kytica podľa mojich predstáv, krásna výzdoba auta – decentná, jesenná, nádherne vymyslený zasadací poriadok, krásne vázy pri vchode. Ďakujeme veľmi pekne, všetkým sa páčila naša farebná jesenná výzdoba 🙂 plus sme dostali zadarmo košíček, venčeky… 🙂

 

 

 

LENKA ♥ VLADKO

SANDYcreative sme s mojim už manželom objavili na Výstave v roku 2015. Sme veľmi radi, že práve táto štúdiovka nám pomohla, poradila a zabezpečila služby, ktoré sme pri našej dosť početnej svadbe potrebovali. Pre levanduľovú sme sa rozhodli ihneď. SANDYcreative nám zabezpečila výzdobu kostola, výzdobu sály – od stolov pre hostí, stôl pre nás, detský kútik , vstup okrášlený lampášmi so zasadacím poriadkom hostí. Svadobné oznámenia, pozvania, celková garfika svadobných tlačovín bola k našej maximálnej spokojnosti. Sladký ,,Candy bar,, nemal proste chybu svojimi chuťami a dizajnom 🙂 Dodaný veterán bol pohodlný a vyzdobený levanduľovým Cylindrom . Doporučená vizážistka, výber darčekov a ich dodanie od SANDY nemala chybu. Spolupráca s tímom SANDYcreative ako s ľuďmi bola úžasná, všetci boli ústretoví, mali pre nás pochopenie a veľmi nám vo všetkom pomáhali. Oslovte SANDYcreative budete nadmieru spokojní, a hostia vám povedia ,,ešte sme na takej štýlovej a luxusnej svadbe neboli ,, , tak ako povedali nám naši hostia 🙂

 

 

INGRID

Priateľské posedenie zamestnancov školy pri príležitosti záveru školského roku bolo realizované v prostredí, ktoré spríjemnila svojou vkusnou a kreatívnou výzdobou stolov a kvetmi pre pedagógov firma Sandy Creative s.r.o.  na vysokej profesionálnej úrovni.
Profesionálny a hlavne príjemný prístup v komunikácii pri poskytovaní služieb je zárukou spokojnosti a preto vrelo odporúčam využiť služby menovanej spoločnosti.

 

 

 

 

 

JANKA ♥ PAVOL

Od začiatku plánovania výzdoby našej svadby bolo všetko riešené profesionálne a na maximálnej urovni. Skutočne mi bolo vyhovené vo všetkých ohľadoch. Či už farebné prevedenie, doplnky alebo konkrétna situácia. Kreatívna riaditeľka  mi bola nápomocná vo všetkom (výber farby menoviek a menu lístka pri grafike, pri realizácií kytice, pierok pre hostí a pierka pre môjho Pavla).
Taktiež som bola spokojná s cenou kytice, pierok (boli nižšie, ako sme plánovali).
Konkrétna výzdoba spoločenskej sály bola tiež pripravená podľa dohody a bola dokonalá. Mali sme možnosť využiť aj náhradné čisté návleky na stoličky, keby sa niečo prihodilo. Jednoducho firma Sandy Creative s.r.o. myslela na všetko. Vrelo odporúčam využiť služby tejto firmy. Nebudete ľutovať.
A hlavne vam odpadajú starosti s výzdobou, čo je pri plánovaní svadby veľké plus.

 

 

 

 

EVKA

Kvetinová výzdoba, doplnky na stoly  a celková estetizácia miestnosti , v ktorej sa realizovalo priateľské posedenie zamestnancov školy pri príležitosti Dňa učiteľov ,bola zabezpečená firmou  Sandy Creative s.r.o.  na vysokej profesionálnej úrovni . Taktiež som bola spokojná s cenou za poskytnuté služby.
Odporúčam využiť služby tejto firmy všetkým, ktorí  majú záujem o kvalitné služby za prijateľnú cenu . Budete určite spokojní.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIERKA

Na prestížnej Košice fashion week bola atmosféra očarujúca . Plno zaujímavosti, krásnych modelov rôznych módnych značiek, a  kvetinovej výzdoby.

,,  to su krásne kytice, už viem, aké raz budeme riešiť na svadbu,, .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Date

8. októbra 2015

Category

O nás, Referencie

Facebook
Facebook