Ponuka svadby

LEVANDUĽOVÁ

Ak stále rozmýšľate akú svadobnú tému zvoliť na vašu svadbu v letných mesiacoch, je to určite levanduľa. Levanduľa je od júna do septembra predurčená práve Vám. Po tejto obľúbenej bylinke siahajú nevesty, ktoré sú očarené jej krásnou fialovou farbou, ale aj jej prenikavou a aromatickou vôňou. V rukách nevesty vyzerá každý kvet slávnostnejšie ako za iných okolností. Kombinácie levandule s čipkou je čarovná. Lúčna svadobná výzdoba s motívom levandule a bielou ružou dodá ten správny charakter a šarm.

VINTAGE

So staronovým šarmom a novodobou Vašou svadbou sa nesie pôvodne pojem ,,vintage,, , ktorý sa vzťahoval na výnimočne vydarený rok vína, portského a whisky. Neskôr sa v prenesenom význame začal používať na všetko staré a dobré. Návrat k trendom 30tych a 70tych rokov minulého storočia sa v súčasnosti nesie pod názvom ,,vintage štýl,,.
Prenesený význam anglického slova vintage znamená historické, výberové ale i klasické. Aj výber kvetov a rastlín sa inšpiruje obdobím starých zámkov a záhrad. Tie najskvostnejšie sú, hortenzie, orgovány, ruže,pivonky ale i tulipány, konvalinky či lúčne kvety. Ako doplnky sa používajú rôzne stuhy, čipky a bobule. Vaša svadba Vintage v modernom prevedení bude o romantike až zasnenosti novomanželov.

JEMNÝ VÁNOK

Jemný nevestin závoj a úsmev nevesty je podmanivý v bielych farbách svadby Jemný vánok. Kvietky jemnej bielej farby v rôznych štruktúrach a prevedeniach dotvárajú jedinečnú atmosféru svadby s doplnkami krajky, stúh, klietok, sviec a váz.

Ponúkame Vám ďalšie tematické svadobné slávnosti podľa Vašich predstáv a našej ponuky :

JARNÁ

LETNÁ

JESENNÁ

VIANOČNÁ – ZIMNÁ

NOBLESSE

CARMEN

TAJOMNÁ

ŠŤASTIA

PÁVIA

ORIENT

VEČERNICA

 

Date

12. augusta 2015

Category

SVADBA NA KĽÚČ

Facebook
Facebook